Novinky

Outsourcing ICT: Chcete mě?

29. 01. 2016

Využívat venkovních zdrojů, čili „out-sourcovat“ umí lidstvo již velmi dlouho. Děláte to i vy, vždyť co jiného to je, když odjíždíte na dovolenou a necháte souseda zalévat květiny, než druh outsourcingu? A stejně jako velké organizace, když vybírají poskytovatele služeb, i vy podrobujete dotyčnou osobu výběrovému řízení.

Více

Nové vedení v Infinity

26. 01. 2016

Novou generální ředitelkou společnosti Infinity a.s. se od 20. ledna 2016 stala Monika Marečková. Ve funkci nahradila Jaroslava Procházku, který ke stejnému dni ukončil své působení na této pozici, ale i nadále zůstává členem představenstva.

Více

Predikce na rok 2016 v oblasti IT bezpečnosti

17. 12. 2015

Jak bude vypadat budoucnost kybernetické bezpečnosti v následujících 12 měsících? Sophos analyzoval nové hrozby, které můžou v oblasti bezpečnosti rozvířit vody síťové infrastruktury.

Více

Infinity partnerem Sophosu

11. 12. 2015

Infinity a.s. se stala významným partnerem výrobce komplexního zabezpečení ICT a síťové infrastruktury, a to firmy Sophos.

Více

Trendy firemních komunikací s rozdílnými benefity

10. 12. 2015

Všimli jste si někdy, jak často využívá generace narozená v 90. letech e-mailové komunikace? S nadsázkou se dá říci, že asi s podobnou frekvencí jako dnešní čtyřicátníci klasickou listovní poštu. Ale proč vlastně? Odpovědí bychom našli bezpočet. Podívejme se podrobněji na nové trendy firemních komunikací a spočítejme možné benefity klasických i zcela nových řešení.

Více

Ocenění "Česká kvalita" za Certifikované IT služby

03. 12. 2015

Rada kvality ČR a Řídící výbor Programu Česká kvalita v listopadu oznámily předání dalších 19 ocenění výrobkům a službám v Programu Česká kvalita. Certifikáty opravňující k užívání značky převzali zástupci oceněných firem na galavečeru pořádaném pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana. Udělená ocenění dokazují, že české firmy dodávají na trh výrobky a služby špičkové kvality, plně srovnatelné s konkurencí z renomovaných světových firem.

Více

Fúze Infinity a.s. a Infinity 3NET a.s.

05. 11. 2015

Společnost Infinity a.s. se k rozhodnému dni 1.1.2015 sloučila se svojí dceřinou společností Infinity 3NET a.s., se sídlem v Teplicích. Infinity 3NET a.s. zanikla bez likvidace sloučením a její jmění přešlo na společnost Infinity a.s. Důvodem fúze bylo zjednodušení organizačních struktur a řízení obchodní společnosti.

Více

Konsolidace a optimalizace sítě na Městském úřadu Česká Třebová

15. 10. 2015

Divize Síťové infrastruktury přes léto úspěšně dokončila rozsáhlý projekt Konsolidace a optimalizace fyzické sítě Městského úřadu.

Více

Běžíme pod vedením Miloše Škropila

24. 09. 2015

Před víkendovým Běchovickým během uspořádala společnost RSM Tacoma ve spolupráci s Infinity akci pro své zaměstnance a zákazníky.

Více

Rekonstrukce kabeláží na Severočeských dolech a.s.

18. 09. 2015

V září proběhla na Severočeských dolech a.s. rekonstrukce kabeláže na zakladačích 6600 na bílinském lomu a 7700 na lomu v Tušimicích.

Více

Chcete získávat novinky o službách Infinity?

Registrujte se na náš newsletter a získávejte informace o nových službách.

Marketing Manager
Dipl.Soz.-Wiss Zuzana Kliková

Dipl.Soz.-Wiss - Zuzana Kliková
Svět sítí
08. 02. 2016

Brány Check Point pro podniky všech velikostí a datová centra

Nová řada Check Point 700 přináší malým podnikům prevenci hrozeb na úrovni velkých organizací. Zařízení řady 15000 a 23000 jsou určena pro firemní prostředí a datová centra.

Jak chutná cloud
15. 06. 2016

Co přinese spojení Microsoft a LinkedIn do firemních produktů?

Jaké nové funkce můžeme očekávat v produktech od Microsoftu pro firmy? Dočkáme se opravdového propojení, kdy budeme znát vše o odesílateli doručen...

NON STOP servisní linka
844 171 171